Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi – NOVÉ TERMÍNY 2024

Pridajte svoju recenziu

Profesionálni tréneri v Best Swing Golf Academy vás naučia tento krásny šport za prístupné ceny, aby klienti akadémie mali z hry čo najväčšiu radosť, správne športové nasadenie aj pohyb v peknej prírode. Minulý rok úspešne ku golfu priviedli viac ako 200 spokojných zákazníkov. Vitajte v novej golfovej sezóne!

Lokalita: Hrubá Borša

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi – NOVÉ TERMÍNY 2024, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi – NOVÉ TERMÍNY 2024. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi – NOVÉ TERMÍNY 2024
Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi – NOVÉ TERMÍNY 2024

Original price was: 500 €.Current price is: 140 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart