Gurmánska poľovnícka večera pre dvoch v hoteli Diana*** v Malej Fatre

Pridajte svoju recenziu

Divina nie je hydina! Tak hovoria v hoteli Diana***, ktorý je známy svojimi poľovníckymi špecialitami. Divinu nakupujú výlučne z malokarpatského regiónu od poľovníckych združení a zverníc. Vo výnimočnej chuti mäsa sa odráža rozmanitá potrava, ktorú si zver v prírode vyberá, pripravte sa preto na skutočný gurmánsky zážitok. Navyše v jedinečnom prostredí, kde môžete stráviť aj pár dní a nocí.

Lokalita: Žilina – Stráža – Malá Fatra

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Gurmánska poľovnícka večera pre dvoch v hoteli Diana*** v Malej Fatre, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Gurmánska poľovnícka večera pre dvoch v hoteli Diana*** v Malej Fatre. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Gurmánska poľovnícka večera pre dvoch v hoteli Diana*** v Malej Fatre
Gurmánska poľovnícka večera pre dvoch v hoteli Diana*** v Malej Fatre
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart