Kompletné umytie interiéru a exteriéru vozidla s prémiovou auto kozmetikou a dezinfekcia ozónom v H&S GARAGE

Pridajte svoju recenziu

Jednoducho, kedykoľvek je to už naozaj nutné… Povedzte sami, nenastupuje sa vám lepšie do krásne čistého a lesklého autíčka? Vonku je prašno, vaše cesty sú nevyspytateľné a i náklad v aute vždy zanechá stopy. Exteriér aj interiér vozidla vám ručne vyčistia profesionáli v autoumyvárni H&S GARAGE. V ponuke navyše aj účinná dezinfekcia ozónom proti vírusom.

Lokalita: Bratilava – Rača

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kompletné umytie interiéru a exteriéru vozidla s prémiovou auto kozmetikou a dezinfekcia ozónom v H&S GARAGE, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Kompletné umytie interiéru a exteriéru vozidla s prémiovou auto kozmetikou a dezinfekcia ozónom v H&S GARAGE. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kompletné umytie interiéru a exteriéru vozidla s prémiovou auto kozmetikou a dezinfekcia ozónom v H&S GARAGE
Kompletné umytie interiéru a exteriéru vozidla s prémiovou auto kozmetikou a dezinfekcia ozónom v H&S GARAGE

Original price was: 26 €.Current price is: 18 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart