Kvalitný fotoobraz na plátne s ručným uchytením na rám z borovicového dreva

Pridajte svoju recenziu

Stačí len vybrať obľúbenú fotografiu a vhodný rozmer. Uchovajte si svoje spomienky a majte ich stále na dosah. Fotka je vytlačená na kvalitnom matnom plátne značky Canvas na pevnom drevenom ráme. Vytvorenie objednávky je veľmi jednoduché a nie je nutná inštalácia žiadneho softvéru, hotový fotoobraz si môžete vyzdvihnúť aj osobne na pobočke v Brne.

Lokalita: Česko/Slovensko

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kvalitný fotoobraz na plátne s ručným uchytením na rám z borovicového dreva, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Kvalitný fotoobraz na plátne s ručným uchytením na rám z borovicového dreva. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kvalitný fotoobraz na plátne s ručným uchytením na rám z borovicového dreva
Kvalitný fotoobraz na plátne s ručným uchytením na rám z borovicového dreva

Original price was: 29 €.Current price is: 10 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart