NOVINKA v tvarovaní postavy: Prístroj Body Sculpt buduje svaly, redukuje tuk a pomáha pri inkontinencii

Pridajte svoju recenziu

Ťažko predstaviteľných 20 000 kontrakcií svalstva za 30 minút. Môžete byť akokoľvek odhodlaná a motivovaná, toto pri bežnom cvičení nedosiahnete. Prístroj Body Sculpt Hiems Max4 si to však odmaká za vás a pomôže pri tvarovaní postavy aj redukcii tuku. Dokonca sa ním dajú posilniť aj svaly panvového dna pri inkontinencii. Príďte si to vyskúšať do salónu INA s vynikajúcimi hodnoteniami.

Lokalita: Bratislava – Vrakuňa

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie NOVINKA v tvarovaní postavy: Prístroj Body Sculpt buduje svaly, redukuje tuk a pomáha pri inkontinencii, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť NOVINKA v tvarovaní postavy: Prístroj Body Sculpt buduje svaly, redukuje tuk a pomáha pri inkontinencii. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NOVINKA v tvarovaní postavy: Prístroj Body Sculpt buduje svaly, redukuje tuk a pomáha pri inkontinencii
NOVINKA v tvarovaní postavy: Prístroj Body Sculpt buduje svaly, redukuje tuk a pomáha pri inkontinencii

29 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart