Ošetrenie pleti technológiou BIOWAVE, prístrojová aplikácia aktívneho séra alebo ošetrenie luxusnou maskou

Pridajte svoju recenziu

Bratislavské štúdio krásy L´INSTITUT spája silu prírody a modernej vedy. Doprajte svojej pleti príjemné prebudenie a osvieženie. Doprajte si luxusné a hlavne účinné ošetrenie. Profesionálna prírodná kozmetika nabudí pokožku k regenerácii a z výsledku budete nadšená vy aj vaše okolie. Vynikajúca dostupnosť na Prievozskej je už len príjemným bonusom.

Lokalita: Bratislava – Ružinov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Ošetrenie pleti technológiou BIOWAVE, prístrojová aplikácia aktívneho séra alebo ošetrenie luxusnou maskou, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Ošetrenie pleti technológiou BIOWAVE, prístrojová aplikácia aktívneho séra alebo ošetrenie luxusnou maskou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ošetrenie pleti technológiou BIOWAVE, prístrojová aplikácia aktívneho séra alebo ošetrenie luxusnou maskou
Ošetrenie pleti technológiou BIOWAVE, prístrojová aplikácia aktívneho séra alebo ošetrenie luxusnou maskou

25 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart