Penzión Barbakan v centre Kremnice – ubytovanie v pamiatke zo 17. storočia

Pridajte svoju recenziu

Vydajte sa na potulky slobodným kráľovským mestom Kremnica. Penzión BARBAKAN sídli priamo v centre v historickej budove zo 17. storočia, dnes po vkusnej rekonštrukcii. V priestranných apartmánoch si tak užijete komfort 21. storočia. Upúta vás v nich pôvodný barokový drevený strop, výhľady na mesto aj kompletne vybavená kuchyňka. O skvelý program sa postarajú dodatočné zľavy na kremnické atrakcie.

Lokalita: Kremnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Penzión Barbakan v centre Kremnice – ubytovanie v pamiatke zo 17. storočia, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Penzión Barbakan v centre Kremnice – ubytovanie v pamiatke zo 17. storočia. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Penzión Barbakan v centre Kremnice – ubytovanie v pamiatke zo 17. storočia
Penzión Barbakan v centre Kremnice – ubytovanie v pamiatke zo 17. storočia
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart