Pobyt pre dvoch s raňajkami v Krásnohorskom Podhradí

Pridajte svoju recenziu

Tak, raňajky ste si už dali a teraz hor sa objavovať všetky krásy zapísané v UNESCO. A že ich je na Gemeri hodne, o tom potom. Mauzóleum Andrássyovcov, Ochtinská aragonitová, Dobšinská ľadová jaskyňa či kaštieľ Betliar alebo jedinečné kostoly so stredovekými maľbami v Štítniku a Ochtinej. Na objavovanie bude kopec času, v Restaurant & Penzion Contesa môžete zostať až 4 dni.

Lokalita: Krásnohorské Podhradie

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Pobyt pre dvoch s raňajkami v Krásnohorskom Podhradí, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Pobyt pre dvoch s raňajkami v Krásnohorskom Podhradí. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pobyt pre dvoch s raňajkami v Krásnohorskom Podhradí
Pobyt pre dvoch s raňajkami v Krásnohorskom Podhradí

Original price was: 68 €.Current price is: 42 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart