Rekreačný dom Kežmarské Žľaby pri Tatranskej Lomnici s neobmedzeným wellness a možnosťou plnej penzie

Pridajte svoju recenziu

Príďte do Tatier poriadne vypnúť. Rekreačný dom Kežmarské Žľaby vám k tomu poskytne zázemie spolu s raňajkami alebo plnou penziou a navyše aj neobmedzeným wellness. Na turistiku je tu množstvo príležitostí, Tatranská Lomnica je napríklad vzdialená len 3,5 km. Skočte aj Hrebienok, Štrbské pleso, Kežmarský hrad či termálne kúpalisko Vrbov.

Lokalita: Vysoké Tatry – Kežmarské Žľaby

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rekreačný dom Kežmarské Žľaby pri Tatranskej Lomnici s neobmedzeným wellness a možnosťou plnej penzie, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rekreačný dom Kežmarské Žľaby pri Tatranskej Lomnici s neobmedzeným wellness a možnosťou plnej penzie. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rekreačný dom Kežmarské Žľaby pri Tatranskej Lomnici s neobmedzeným wellness a možnosťou plnej penzie
Rekreačný dom Kežmarské Žľaby pri Tatranskej Lomnici s neobmedzeným wellness a možnosťou plnej penzie
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart