Rodinný pobyt s bohatými raňajkami a vstupom do Fun parku alebo vstupom do ZOO a Dinoparku

Pridajte svoju recenziu

Zzzzz..Nezaspávame! Z ako zábava, v Z ako v ZOO! Vydajte sa za aktívnym rodinným pobytom. Hotel Crystal*** sa stane výborným východiskovým bodom pre spoznávanie mesta. Hostia si tu veľmi pochvaľujú aj bohaté raňajky, ktoré máte v cene pobytu. Navyše si môžete vybrať vstup do Fun Parku alebo do ZOO a Dinoparku. Neváhajte a bezplatne si požičajte aj bicykle a brázdite okolie na kolesách.

Lokalita: Košice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rodinný pobyt s bohatými raňajkami a vstupom do Fun parku alebo vstupom do ZOO a Dinoparku, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rodinný pobyt s bohatými raňajkami a vstupom do Fun parku alebo vstupom do ZOO a Dinoparku. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rodinný pobyt s bohatými raňajkami a vstupom do Fun parku alebo vstupom do ZOO a Dinoparku
Rodinný pobyt s bohatými raňajkami a vstupom do Fun parku alebo vstupom do ZOO a Dinoparku

305 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart