Rodinný pobyt v Ždiari s neobmedzeným wellness a polpenziou

Pridajte svoju recenziu

Vymeňte výhľad z okna na "obyčajnú" ulicu za panorámu Belianskych štítov. Rodinný hotel v malebnej dedinke Ždiar sa stane na pár dní vašim domovom. V zime ponúka okolie skvelé možnosti lyžovania, do lyžiarskych stredísk totiž dôjdete z penziónu aj peši. Užite si zasnežené svahy alebo objavovanie bežeckých tratí. Po návrate na vás bude už čakať wellness, kde sa zregenerujete na ďalší perfektný deň.

Lokalita: Ždiar

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rodinný pobyt v Ždiari s neobmedzeným wellness a polpenziou, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rodinný pobyt v Ždiari s neobmedzeným wellness a polpenziou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rodinný pobyt v Ždiari s neobmedzeným wellness a polpenziou
Rodinný pobyt v Ždiari s neobmedzeným wellness a polpenziou
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart