Tatry ako na dlani s pobytom a polpenziou v obľúbenom penzióne BAĎO***

Pridajte svoju recenziu

Prežite pár dní mimo mestského ruchu a zhonu. Zaspávajte radšej pri šepote tatranských lesov a prebúdzajte sa s výhľadom na okolitú krajinu. Presne taký totiž bude váš pobyt v pôvabnom penzióne BAĎO***, priamo pod horskými štítmi vo Vysokých Tatrách, necelých 3,5 km od Tatranskej Lomnice. Nebude chýbať polpenzia ani množstvo zliav vďaka výhodnejšej GOPASS karte.

Lokalita: Vysoké Tatry – Stará Lesná

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tatry ako na dlani s pobytom a polpenziou v obľúbenom penzióne BAĎO***, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tatry ako na dlani s pobytom a polpenziou v obľúbenom penzióne BAĎO***. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tatry ako na dlani s pobytom a polpenziou v obľúbenom penzióne BAĎO***
Tatry ako na dlani s pobytom a polpenziou v obľúbenom penzióne BAĎO***

120 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart