Zážitkový let na Liptove dvojmiestnym lietadlom Eurofox s možnosťou pilotovania

Pridajte svoju recenziu

Zažite krásy Liptova z toho najkrajšieho pohľadu, z oblakov! Plachtite vzduchom nad Liptovskou Marou, Nízkymi Tatrami, Západnými Tatrami, ba dokonca aj Vysokými Tatrami. Veľkou výhodou je konštrukcia lietadla Hornoplošník, kde výhľadom nebráni krídlo nad hlavami posádky a vy tak máte exkluzívny výhľad priamo pod seba. Navyše video a fotky z letu dostanete grátis.

Lokalita: Letisko Ružomberok

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitkový let na Liptove dvojmiestnym lietadlom Eurofox s možnosťou pilotovania, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Zážitkový let na Liptove dvojmiestnym lietadlom Eurofox s možnosťou pilotovania. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitkový let na Liptove dvojmiestnym lietadlom Eurofox s možnosťou pilotovania
Zážitkový let na Liptove dvojmiestnym lietadlom Eurofox s možnosťou pilotovania

Original price was: 109 €.Current price is: 69 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart