Luxusný ayurvédsky masážny balík v centre pre pár aj jednotlivca v salóne Mosako

Pridajte svoju recenziu

Nechajte sa vtiahnuť do sveta absolútneho relaxu pradávnej ayurvédskej techniky, kde precítite každý sval tela a povzbudíte svoju životnú energiu. Čaká vás dokonalých 60 minút plných relaxu. Osviežujúce ayurvédske masáže s kvalitnými olejmi vyrobenými v bio kvalite sú na to ako stvorené. Luxusný masážny salón Mosako ponúka aj úžasnú párovú masáž.

Lokalita: Bratislava – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Luxusný ayurvédsky masážny balík v centre pre pár aj jednotlivca v salóne Mosako, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Luxusný ayurvédsky masážny balík v centre pre pár aj jednotlivca v salóne Mosako. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Luxusný ayurvédsky masážny balík v centre pre pár aj jednotlivca v salóne Mosako
Luxusný ayurvédsky masážny balík v centre pre pár aj jednotlivca v salóne Mosako

Original price was: 79 €.Current price is: 35 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart