Nechirurgický lifting THERMAGE pre vypnutie pleti a odstránenie vrások v salóne krásy Prestige – Zipava

Pridajte svoju recenziu

No čo už sa dá robiť, keď ten liek na zastavenie rokov ešte nevymysleli. Čakáte naň, čakáte a roky len pribúdajú a pribúdajú. A s nimi aj vrásky, ochabnutá pleť a všetky tie škaredé veci, ktoré chcete zastaviť. Vďaka nechirurgickému liftingu môžete. Tvár, brucho aj stehná môžete mať znovu také, aké ste ich mali, keď ste mali krátko po dvadsiatke…

Lokalita: Stupava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Nechirurgický lifting THERMAGE pre vypnutie pleti a odstránenie vrások v salóne krásy Prestige – Zipava, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Nechirurgický lifting THERMAGE pre vypnutie pleti a odstránenie vrások v salóne krásy Prestige – Zipava. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nechirurgický lifting THERMAGE pre vypnutie pleti a odstránenie vrások v salóne krásy Prestige – Zipava
Nechirurgický lifting THERMAGE pre vypnutie pleti a odstránenie vrások v salóne krásy Prestige – Zipava

Original price was: 80 €.Current price is: 24 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart