Preleťte sa ponad Spiš a Tatry športovým lietadlom PIPISTREL VIRUS SW 121 s možnosťou pilotovania

Pridajte svoju recenziu

Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, ktorý vám umožní stať sa pilotom jedného z najúžasnejších lietadiel, PIPISTREL VIRUS SW 121. Tento let je navrhnutý pre jednu osobu, čo znamená, že sa môžete plne sústrediť na to, čo sa deje okolo vás. S profesionálnym pilotom pri riadení budete mať príležitosť preskúmať nebo a zároveň pilotovať. To je jedinečná príležitosť, ktorá sa nenaskytne každý deň.

Lokalita: Spišská Nová Ves

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Preleťte sa ponad Spiš a Tatry športovým lietadlom PIPISTREL VIRUS SW 121 s možnosťou pilotovania, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Preleťte sa ponad Spiš a Tatry športovým lietadlom PIPISTREL VIRUS SW 121 s možnosťou pilotovania. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Preleťte sa ponad Spiš a Tatry športovým lietadlom PIPISTREL VIRUS SW 121 s možnosťou pilotovania
Preleťte sa ponad Spiš a Tatry športovým lietadlom PIPISTREL VIRUS SW 121 s možnosťou pilotovania
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart