Vstup do wellness a oddych pri káve alebo čaji v útulnom Boutique Hoteli SIGLISBERG**** v Štiavnických Baniach

Pridajte svoju recenziu

Ničím nerušené chvíle v dokonalom prostredí. Vychutnajte si plnohodnotné wellness centrum unikátneho Boutique Hotela SIGLISBERG**** osamote alebo vo dvojici. Zaplávať si môžete v 13-metrovom bazéne a relaxovať v suchej či parnej saune. Nechýba ani ochladzovacia kaďa a príjemná relaxačná či masážna miestnosť. Ako bonus pre spríjemnenie týchto okamihov si môžete dopriať kávu alebo čaj.

Lokalita: Štiavnické Bane – Banská Štiavnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Vstup do wellness a oddych pri káve alebo čaji v útulnom Boutique Hoteli SIGLISBERG**** v Štiavnických Baniach, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Vstup do wellness a oddych pri káve alebo čaji v útulnom Boutique Hoteli SIGLISBERG**** v Štiavnických Baniach. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vstup do wellness a oddych pri káve alebo čaji v útulnom Boutique Hoteli SIGLISBERG**** v Štiavnických Baniach
Vstup do wellness a oddych pri káve alebo čaji v útulnom Boutique Hoteli SIGLISBERG**** v Štiavnických Baniach

15 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart