Vyhliadkový let ponad Tatry pre 1-3 osoby s možnosťou pilotovania

Pridajte svoju recenziu

Vznášať sa, zažiť adrenalín, kochať sa scenériou, utierať si pot z čela a zohrievať ruky na volante lietadla. Aj taký môže byť váš prvý vyhliadkový let ponad Tatry. Skúsený pilot vám poskytne všetky potrebné informácie k letu, spolu zistíte meteorologickú situáciu a navyše dostanete možnosť vyskúšať si pilovanie na vlastnej koži. Tak hor sa do oblakov!

Lokalita: Poprad – Tatry

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Vyhliadkový let ponad Tatry pre 1-3 osoby s možnosťou pilotovania, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Vyhliadkový let ponad Tatry pre 1-3 osoby s možnosťou pilotovania. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vyhliadkový let ponad Tatry pre 1-3 osoby s možnosťou pilotovania
Vyhliadkový let ponad Tatry pre 1-3 osoby s možnosťou pilotovania

139 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart